HK Mogo Latvijas virslīgas spēlē pārliecinoši uzvar HS Rīga

Trešdien, 19.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši ar 7:0 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Andris Siksnis, pa vieniem Rūdolfs Maslovskis, Ronalds Cinks, Elviss Želubovskis, Jānis Ozoliņš un Jānis Bullītis. Jaunā HS Rīga komanda un tās vārtsargs Rūdolfs Gusts Lazdiņš pret mājniekiem izturēja gandrīz visu pirmo trešdaļu. Vien 19.minūtē Rūdolfs Maslovskis izvirzīja mājniekus vadībā. Arī otrā perioda pirmās desmit minūtes Lazdiņš tvēra visus Mogo hokejistu metienus. Tomēr tad nepilnas minūtes laikā viņu pārspēja Ronalds Cinks un Andris Siksnis, un HS Rīga galvenais treneris Oļegs Sorokins Lazdiņa vietā vārtos sūtīja Rihardu Norvaišu. Vārtsarga maiņa gan viesus neglāba. Siksnis, Elviss Želubovskis, Jānis Ozoliņš un Jānis Bullītis guva vēl četrus vārtus, Renārs Kazanovs mājnieku vārtus nosargāja neskartus, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 22.septembrī 16:00, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.