HK Mogo Latvijas virslīgas izbraukuma mačā piekāpjas HK Prizma

HK Mogo Latvijas virslīgas jaunās sezonas otro spēli ar HK Prizma sāka ar diviem jauniem aizsargiem sastāvā - Kasparu Aleksu Krustiņu un Edmundu Augstkalnu. Mača pirmajā periodā aizsardzība un abu vārtsargu - Henrija Anča un Jāņa Auziņa - spēle bija uzdevumu augstumos un rezultāts saglabājās 0:0. Otrās trešdaļas sestajā minūtē mājnieku uzbrucējs Kristaps Liepa pārspēja Anču, panākot 1:0. Neskatoties uz vairākiem abu komandu noraidījumiem un spēli vairākumā, rezultāts nemainījās līdz pat spēles priekšpēdējai minūtei, kad Sergejs Pečura Mogo vārtos iemeta otro ripu un HK Prizma izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 19.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.