HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 7:1 pārliecinoši uzvar HS Rīga hokejistus

Sestdien, 10.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē, otro reizi trīs dienu laikā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem, izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:1. Mogo labā vārtus guva Dmitrijs Moņja, Rūdolfs Prūsis, Juris Ziemiņš, Aleksejs Širokovs, Miks Lipsbergs, Ronalds Cinks un Andris Siksnis. Atšķirībā no ceturtdienas spēles, šoreiz Mogo hokejisti nedeva iespēju saviem pretiniekiem nopelnīt punktu. Pirmā perioda vidū Dmitrijs Moņja pārspēja HS Rīga vārtsargu Rihardu Norvaišu, izvirzot mājniekus vadībā. Otrās trešdaļas sākumā Rūdolfam Prūsim vajadzēja tikai 46 sekundes, lai vēlreiz pārspētu Norvaišu - 2:0 mājnieku labā. Perioda vidū Mogo komandā notika ierastā vārtsargu maiņa - Henrija Anča vietā stājās Renārs Kazanovs. Viņa sargātos vārtus viesiem izdevās atslēgt - sešas minūtes pēc vārtsargu maiņas Kristiāns Zelts samazināja rezultāta starpību. Pirms trešās trešdaļas vārtsargu maiņu veica arī HS Rīga - Norvaiša vietu ieņēma Denijs Romanovskis. Viņam tik labi ar sava cietokšņa sargāšanu neveicās - Juris Ziemiņš, Aleksejs Širokovs, Miks Lipsbergs, Ronalds Cinks un Andris Siksnis HS Rīga vārtos sabēra piecas ripas un Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:1. Mogo rindās par labāko spēlētāju atzina uzbrucēju Alekseju Širokovu, HS Rīga komandā - vārtsargu Rihardu Norvaišu. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 21.februārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.