HK Mogo Latvijas kausa finālā ar 3:2 uzvar HK Kurbads un trešo gadu pēc kārtas izcīna trofeju

Otrdien, 6.februārī, HK Mogo Latvijas kausa finālā ar 3:2 uzvarēja HK Kurbads hokejistus un trešo gadu pēc kārtas izcīnīja trofeju. Mogo labā divus vārtus pamatlaikā guva Juris Ziemiņš, bet pagarinājumā uzvaras vārti Vladimira Mamonova kontā. Jau spēles otrajā minūtē viens pēc otra tika noraidīti divi Mogo hokejisti - Andrejs Lavrenovs par turēšanu ar nūju un Jānis Bullītis par klupināšanu. Kurbads hokejistiem vajadzēja nepilnu pusminūti, lai realizētu lielo vairākumu. Pēc skaistas saspēles ar Mārtiņu Cipuli, Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja Juris Upītis. 17.minūtē Jānis Straupe palielināja Kurbads pārsvaru. Ančs nepaguva piespiest ripu pie ledus, un Kurbads uzbrucējam izdevās iebakstīt ripu vārtos. Otrā perioda vidū Kurbads aizsargs Mārtiņš Porejs par sitienu Mikam Lipsbergam saņēma 5+20 minūšu noraidījumu. Šoreiz skaitlisko vairākumu realizēja Mogo hokejisti. Mārtiņš Jakovļevs uzbrukuma zonas vidū apspēlēja Edgaru Branci, un pēc viņa metiena ripa, atsitusies pret Juri Ziemiņu, ielidoja Ulda Čalpas vārtos. Trešās trešdaļas sākumā Mogo panāca izlīdzinājumu. Ziemiņš, slidojot aiz pretinieku vārtiem, atrada spraugu starp Čalpas slidu un vārtu stabu, gūstot otros vārtus. Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, bet pagarinājuma 10.minūtē Aleksejs Širokovs no aizvārtas precīzi piespēlēja Vladimiram Mamonovam, kurš ar precīzu metienu pārspēja Čalpu, ļaujot Mogo trešo gadu pēc kārtas izcīnīt Latvijas kausu. Par fināla vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Juris Ziemiņš. Arī divās iepriekšējās sezonās Mogo Latvijas kausu izcīnīja, finālā apspēlojot HK Kurbads. Pirms diviem gadiem Mogo uzvarēja ar 4:3, pagājušajā gadā ar 3:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs ceturtdien, 8.februārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.