top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:3 uzvar HK Liepāja/Optibet

Sestdien, 9.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:3 uzvarēja HK Liepāja/Optibet hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Juris Ziemiņš, pa vieniem Edgars Kurmis, Vladimirs Mamonovs un Aleksejs Širokovs. Juris Ziemiņš spēles otrā perioda 9.minūtē izvirzīja Mogo vadībā, tomēr Roberts Mamčics un Bruno Zabis piecu minūšu laikā guva divus vārtus mājnieku labā, izvirzot liepājniekus vadībā. Trešās trešdaļas sākumā Māris Miezis mājnieku labā guva trešos vārtus. Turpinājumā Edgars Kurmis, Juris Ziemiņš un Vladimirs Mamonovs trīsreiz pārspēja Liepājas vārtsargu, izvirzot vadībā jau Mogo. Pašās mača beigās Aleksejs Širokovs iemet ripu jau tukšos mājnieku vārtos un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 20.decembrī 19:15, Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.