HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:1 uzvar HK Prizma hokejistus

Otrdien, 31.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:1 uzvarēja HK Prizma. Mogo labā vārtus guva Edgars Kurmis, Aleksejs Širokovs, Agris Saviels, Miks Lipsbergs, Krišs Lipsbergs un Rūdolfs Prūsis. PIrmajā trešdaļā galvenie notikumi risinājās pēdējās trijās minūtēs. Vispirms HK Prizma uzbrucējs Pjotrs Šlikovs pārspēja Henriju Anču, izvirzot mājniekus vadībā. Jau pēc 36 sekundēm par Jura Bērziņa pārkāpumu uz Prizmas vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru precīzi realizēja Edgars Kurmis - 1:1. Otrajā periodā tika gūti vieni vārti - Aleksejs Širokovs vadībā izvizrzīja Mogo hokejistus. Toties trešajā trešdaļā viesi atvēra vārtu slūžas - Agris Saviels, Miks Lipsbergs, Krišs Lipsbergs un Rūdolfs Prūsis guva četrus vārtus, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:1. Uzvarētējiem par labāko hokejistu tika atzīts Andrejs Lavrenovs, mājniekiem - Andrejs Smirnovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 4.novembrī 13:00, izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.