HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 8:2 uzvar HK Prizma

Sestdien, 14.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 8:2 uzvarēja HK Prizma. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Andrejs Lavrenovs un Viktors Lobačovs, pa vieniem - Krists Apsītis, Daniels Riekstiņš, Andris Siksnis un Ronalds Cinks. Mogo hokejisti jau pirmo astoņu minūšu laikā trīs reizes pārspēja HK Prizma vārtsargu Edgaru Lūsiņu. Pirmos vārtus guva Andrejs Lavrenovs, kam sekoja divi precīzi Viktora Lobačova metieni. Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem Lūsiņš nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu, un viņa vietā Prizma vārtos stājās Klāvs Deimonds Ošiņš. Pēc nepilnām trīs minūtēm Krists Apsītis paŗspēja arī Ošiņu, panākot jau 4:0 Mogo labā. Otrā perioda izskaņā vēl vienus vārtus guva Lavrenovs un 6:0 uz tablo iedegās pēc Daniela Riekstiņa metiena. Trešās trešdaļas sākumā Sandim Grīnbergam vairākumā izdevās pārspēt arī Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu. Andris Siksnis ātri atjaunoja sešu vārtu pārsvaru, Ronalds Cinks to palielināja vēl vairāk, bet pēdējā minūtē Ņikita Šaburovs guva otros vārtus Prizma labā. Mogo izcīnīja uzvaru ar 8:2, saglabājot pirmo vietu Latvijas čempionāta tabulā. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 25.oktobrī 19:15, savā laukumā tiekoties ar HK Liepāja/Optibet hokejistiem.