HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši uzvar HS Rīga

Sestdien, 30.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:2 uzvarēja HS Rīga. Mogo labā divus vārtus guva Jānis Ozoliņš, pa vieniem - Andris Siksnis, Elviss Želubovskis, Jānis Bullītis, Viktors Lobačovs un Rustams Begovs. Līdzīgi kā Latvijas kausa spēlē ar Venta 2002, arī HK Mogo mačā ar HS Rīga pārsvars pēc pirmajām divām trešdaļām bija minimāls - 2:1. Mogo labā vārtus guva Andris Siksnis un Elviss Želubovskis, bet mājniekiem precīzi meta Rūdolfs Builis. Toties trešajā periodā Mogo mājnieku vārtos sabēra piecas ripas - divi precīzi metieni Jāņa Ozoliņa kontā, pa reizei rezultatīvi bija Jānis Bullītis, Viktors Lobačovs un Rustams Begovs. HS Rīga vēl vienīgi minūti līdz spēles beigām izdevās realizēt skaitlisko vairākumu, kad Henriju Anču pārspēja Vladislavs Koniševs. Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:2 un ar 12 punktiem 5 spēlēs izvirzījās turnīra tabulas pirmajā vietā. Par vienu punktu atpaliek HK Liepāja/Optibet, kas aizvadījusi četras spēles. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 4.oktobrī, savā Mogo hallē tiekoties ar HS Kurbads hokejistiem.