HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:4 uzvar HK Prizma

Sestdien, 23.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:4 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā vārtus guva Miks Lipsbergs, Jānis Ozoliņš, Jānis Bullītis, Rūdolfs Prūsis, Aleksejs Širokovs, Andris Siksnis un Elviss Želubovskis. HK Mogo vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas 6.minūtē. Pēc mājnieku uzbrucēja Kristiana Zelta pārkāpuma tika nozīmēts soda metiens, kuru realizēja Miks Lipsbergs. Nākamo sešu minūšu laikā Prizma vārtsargu Kārli Zakrevski pārspēja divi Jāņi - Ozoliņš un Bullītis. Vēl pēc minūtes Zakrevska vārtos ripu iemeta arī Rūdolfs Prūsis un Zakrevska vietu mājnieku vārtos ieņēma Edgars Lūsiņš. Otrajā periodā katra komanda guva pa diviem vārtiem. Mogo rindās izcēlās Aleksejs Širokovs un Andris Siksnis, bet Henrija Anča vārtos ripas iemeta Andrejs Smirnovs un Livars Lāns. Trešās trešdaļas 8.minūtē Elviss Želubovskis panāca jau 7:2 Mogo labā. Perioda vidū Prizma divus vārtus gan atguva - 22 sekunžu laikā precīzi meta Pjotrs Šlikovs un Edgars Beizaks. Turpmākajās minūtēs vārti vairs netika gūti un Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:4. Trešdien, 27.septembrī, HK Mogo savā Mogo hallē aizvadīs Latvijas kausa spēli.