HK Mogo uzvar HK Liepāja un iekļūst Latvijas čempionāta finālā!

Otrdien, 21.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta piektajā un izķirošajā pusfināla sērijas spēlē savā laukumā ar 2:0 pārspēja HK Liepāja hokejistus, uzvarot visā sērijā 3-2 un iekļūstot čempionāta finālā. Mogo labā vārtus guva Rustams Begovs un Elviss Želubovskis.

Arī pusfināla sērijas izšķirošajā mačā dominēja vārtsargi Henrijs Ančs un Vadims Miščuks. Liepājniekam Miščukam pirmajā periodā vien izdevās atvairīt 17 Mogo hokejistu metienus. Spēles un visas sērijas liktenis izšķīrās otrajā trešdaļā. Liepājnieks Kārlis Liepiņš saņēma 2 minūšu sodu, ko uzvaras vārtu guvumā pārvērta Rustams Begovs. Savukārt otrajā laukuma pusē nevienojami darbojās Ančs, kurš otrajā periodā atvairīja 20 viesu metienus. Rezultāts 1:0 saglabājās līdz pat pēdējai minūtei, kad liepājnieki Miščuka vietā sūtīja sesto laukuma spēlētāju, un Elviss Želubovskis iemeta ripu tukšos vārtos. HK Mogo pārspēja Latvijas čempionus ar 2:0 un iekļuva turnīra finālā.

Pirmo finālsērijas spēli HK Mogo aizvadīs pietdien, 24.martā Mogo hallē.