HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē ar 2:1 uzvar HK Liepāja

Otrdien, 14.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē savā laukumā ar 2:1 uzvarēja pagājušās sezonas čempionus HK Liepāja, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0. Mogo labā vārtus guva Rustams Begovs un Raimonds Vilkoits.

HK Mogo vadībā izvirzījā pirmās trešdaļas 8.minūtē - liepājnieku vārtsargu Vadimu Miščuku pārspēja Rustams Begovs. Otrā perioda vidū Raimonds Vilkoits guva otros vārtus, palielinot mājnieku pārsvaru. Mogo vārtsargu Henriju Anču viesiem izdevās pārspēt vienīgi četras minūtes līdz trešās trešdaļas beigām - skaitlisko vairākumu realizēja Kārlis Ozoliņš. Atlikušajās minūtēs rezultāts vairs nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 2:1, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

HK Mogo un HK Liepāja pusfināla sērija otrā spēle notiks trešdien, 15.martā 19:15 Mogo hallē.