HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:3 uzvar titula īpašniekus HK Liepāja

Trešdien, 18.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:3 uzvarēja čempionus HK Liepāja. Mogo labā vārtus guva Raimonds Vilkoits, Jānis Ozoliņš, Ronalds Cinks, Edgars Kurmis un Mārtiņš Oskars Freimanis.

HK Mogo hokejistiem spēle ar Latvijas čempioniem iesākās ļoti veiksmīgi – pēc diviem precīziem Raimonda Vilkoita un Jāņa Ozoliņa metieniem laukuma saimnieki jau trešajā minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Pirmās trešdaļas beigās, liepājniekiem spēlējot mazākumā, izdevās rezultāta starpību samazināt – Henriju Anču pārspēja Valters Freijs. Otrajā trešdaļā tika gūti trīs vārti, turklāt visi vairākumā. Ronalds Cinks bija precīzs mājnieku rindās, bet viesiem precīzi meta Iļja Makarovs un Klāvs Plānics. Uzvaras vārtus Mogo hokejisti guva trešā perioda vidū, kad Tomu Konrādu, atkal jau vairākumā, pārspēja Edgars Kurmis. Piektos vārtus mājnieku labā guva Mārtiņš Oskars Freimanis, kad liepājnieki vārtsargu bija nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju. Līdz ar to Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:3, kas rīdziniekiem ļauj nostiprināties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Nākamo maču HK Mogo aizvadīs sestdien, 21.janvārī 13:30, kad Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē tiksies ar HS Rīga hokejistiem.