HK Mogo Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē ar 3:1 uzvar HK Zemgale/LLU hokejistus

Sestdien, 14.janvārī, HK Mogo Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Ronalds Cinks un Edgars Kurmis.

Mogo hokejisti izvirzījās vadībā spēles 9.minūtē, kad jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja Elviss Želubovskis. Otrās trešdaļas vidū uz mājnieku vārtiem tika nozīmēts soda metiens, kuru precīzi realizēja Ronalds Cinks. Pēc piecām minūtēm Edgars Hugo Jansons samazināja rezultāta starpību, tomēr trešajā periodā Edgars Kurmis vēlreiz pārspēja Cimermani, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:1.

Atbildes spēli HK Mogo un HK Zemgale/LLU aizvadīs pirmdien, 16.janvārī 19:Mogo hallē.

Latvijas kausa izcīņa tika atjaunota pagājušajā sezonā, kad galveno balvu ieguva HK Mogo, finālā ar 4:3 uzvarot HK Kurbads hokejistus.