HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:1 pārspēj HK Prizma

Sestdien, 19.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 4:1 pārspēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Raimonds Vilkoits un Edgars Kurmis.

Mājnieku vārtos stājās Henrijs Ančs, viesu - Nikolajs Žurkovs. Pirmajā periodā abi vārtsargi darbojās teicami, saglabājot rezultātu neizšķirtu 0:0. PIrmie vārti krita otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Žurkovu pārspēja Mogo uzbrucējs Raimonds Vilkoits. Trešā perioda sākumā Elvisam Želubovskim vajadzēja tikai mazliet vairāk par minūti, lai HK Prizma vārtos iemesto otro ripu. Pēc četrām minūtēm Sergejam Piskunovam izdevās pārspēt arī Anču, samazinot rezultāta starpību - 2:1. Spēles pēdējās minūtēs Želubovskis un Edgars Kurmis mājnieku labā guva vēl divus vārtus, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 23.novembrī 19:15, kad Latvijas kausa spēlē Mogo hallē tiksies ar HK Liepāja Juniors hokejistiem.