HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 14:1 uzvar Pārdaugavu.

Sestdien, 17.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta otrajā spēlē ar 14:1 pārliecinoši uzvarēja Pārdaugavas hokejistus. Mogo labā trīs vārtus guva Jānis Ozoliņš, divus Rustams Begovs un Elviss Želubovskis, pa vieniem Edgars Kurmis, Rūdolfs Prūsis, Andrejs Smirnovs, Elviss Želubovskis, Emīls Potāpovs, Sergejs Durdins, Vladimirs Mamonovs un Andris Siksnis.

Latvijas čempionāta otrajā spēlē HK Mogo vārtos stājās Renārs Kazanovs, Pārdaugavas - Nils Grīnfogels. Par strauju spēles sākumu parūpējās Mogo uzbrucējs Edgars Kurmis, kurš Grīnfogelu pārspēja jau spēles 25.sekundē. Vēl pēc nedaudz vairāk kā minūtes Jānis Ozoliņš Mogo labā guva otros vārtus. 4.minūtē Kazanovu pārspēja Pārdauguvas uzbrucējs Andrejs Maslovskis. Vienu vārtu starpība gan nesaglabājās ilgi. Vēl pirmajā trešdaļā Pārdaugavas vārtos trīs ripas iemeta Rūdolfs Prūsis, Ozoliņš un Andrejs Smirnovs, panākot jau 5:2 Mogo labā. Nākamajās divās trešdaļās Mogo hokejisti guva vēl septiņus vārtus - precīzi pa Pārdaugavas vārtiem meta Ozoliņš, Elviss Želubovskis, Emīls Potāpovs, Rustams Begovs, Sergejs Durdins, Vladimirs Mamonovs, Andris Siksnis, un HK Mogo izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 14:1.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs piektdien, 23.septembrī 19:15, Inbox.lv ledus hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.