top of page

Želubovskim trīs vārti Mogo/LSPA graujošā uzvarā pār Dinaburgu


Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:0 sagrāva Daugavpils Dinaburgu. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Elviss Želubovskis, divus Rūdolfs Polcs, pa vieniem Tomass Zeile un Lauris Bajaruns.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Linardu Lipski vārtos, mājnieki ar Marku Slavinski. Dinaburga jau pēc divām minūtēm nonāca mazākumā – Edgars Petrovs nopelnīja divas minūtes par turēšanu ar rokām. Mazākumu daugavpilieši izturēja, bet uzreiz pēc Petrova atgriešanās laukumā Rūdolfs Polcs bija veiklākais vārtu priekšā, izvirzot Mogo/LSPA vadībā. Pēc četrarpus minūtēm Jānis Grigaļūns atrada nepiesegto Elvisu Želubovski, kurš ar precīzu metienu pārspēja Slavinski otro reizi. Ar to mājnieku nedienas nebeidzās. Vēl divus vārtus guva Tomass Zeile un Lauris Bajaruns, un Slavinska vietu Daugavpils vārtos ieņēma Ernests Tomass.

20 gadus vecais vārtsargs pirmās desmit minūtes otrajā trešdaļā tika galā ar visiem viesu metieniem, līdz vairākumā Mogo/LSPA guva piektos vārtus. Oskars Bārtulis piespēlēja Želubovskim uz kreiso iemetiena apli, un Elviss ar plaukstas metienu gar tālo stabu pārspēja arī Tomasu. Trešajā periodā otros vārtus guva arī Polcs. Rūdolfs netraucēts saņēma piespēli uzbrukuma zonas vidū un ar spēcīgu metienu pārspēja Tomasu. Mača izskaņā ar plaukstas metienu ātrajā pretuzbrukumā hat-trick noformēja Želubovskis, kas ļāva Mogo/LSPA izcīnīt uzvaru ar 7:0, tiekot pie piektā panākuma pirmajās piecās sezonas spēlēs.

Mogo/LSPA komandā par labākos spēlētāju tika atzīts trīs vārtus guvušais Elviss Želubovskis, Dinaburga – vārtsargs Ernests Tomass. Mogo/LSPA vārtos Linards Lipskis atvairīja visus 23 daugavpiliešu metienus.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs ceturtdien, 30.septembrī, 19:00 tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
Recent Posts
Arhīvs
bottom of page