top of page

HK Mogo LČ mačā pārspēj HS Rīga

Sestdien, 21.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:3 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtus guva Elviss Želubovskis un Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem - Miks Lipsbergs un Krišs Lipsbergs. Mājniekiem izdevās teicams spēles sākums - jau 18.sekundē HS Rīga aizsargs Bogdans Hodass pārspēja Henriju Anču un izvirzīja savu komandu vadībā. Pienācīgu atbildi sniedza Elviss Želubovskis, vispirms rezultātu izlīdzinot, un vēlāk vairākumā izvirzot Mogo vadībā. Mājniekiem gan vajadzēja tikai 39 sekundes, lai Raimonds Mikus Vītoliņš atkal panāktu izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti - Rūdolfs Maslovskis sava vārda brāļa Rūdolfa Gusta Lazdiņa vārtos iemeta trešo ripu, vēlreiz vadībā izvirzot Mogo. Trešā perioda vidū Roberts Tužilkins trešo reizi pārspēja arī Anču. Kā izrādījās, tā bija pēdējā reize, kad no saviem vārtiem ripa bija jāizņem Mogo vārtsargam. Toties Maslovskis, Miks Lipsbergs un Krišs Lipsbergs guva vēl trīs vārtus, un Mogo svinēja uzvaru ar 6:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs Jaunajā gadā, otrdien, 7.janvārī 19:00, Volvo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.