HK Mogo izbraukuma mačā zaudē HK Olimp

Trešdien, 4.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma mačā ar 1:5 zaudēja HK Olimp hokejistiem. Vienīgos vārtus Mogo labā guva Edgars Kurmis. Spēles sestajā minūtē Mogo ieguva tiesības izpildīt soda metienu, bet Edgara Kurmja un vārtsarga Ervīna Muštukova duelī pārāks izrādījā pēdējais. Toties jau pēc 34 sekundēm Maksims Širokovs iemeta ripu Renāra Kazanova vārtos, izvirzot mājniekus vadībā. Vēl pēc sešām minūtēm Olimp aizsargs Aleksandrs Jerofejevs guva vārtus vairākumā, panākot 2:0. Otrajā periodā Renārs Undelis un Vjačeslavs Truhno vēl divas reizes pārspēja Kazanovu un viņa vietu vārtos ieņēma Henrijs Ančs. Trešajā periodā 5:0 mājnieku labā panāca Kirils Galoha. Atlikušajā laikā vienīgais, ko iespēja Mogo, bija Edgara Kurmja gūtie goda vārti – Olimp izcīnīja uzvaru 5:1. Turnīra tabulā Mogo tagad ar 21 punktu ieņem 5.vietu. Pirmo vietu ar 30 punktiem dala Olimp un Liepāja. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 7.decembrī 17:00, Daugavpilī tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.