HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē uzvar HS Rīga

Sestdien, 23.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 6:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem - Kārlis Ozoliņš, Renārs Demiters, Elviss Želubovskis un Krišs Lipsbergs. Jau spēles pirmajā minūtē Rūdolfs Maslovskis pārspēja viesu vārtsargu Rūdolfu Gustu Lazdiņu, izvirzot Mogo vadībā 1:0. Lai arī mājnieki pa pretinieka vārtiem meta daudz un bieži, rezultāts nemainījās gandrīz 30 minūtes, kad otrās trešdaļas vidū Maslovskis vēlreiz pārspēja Lazdiņu. Trešā perioda sākumā pēc Kārļa Ozoliņa un Renāra Demitera metieniem Mogo panāca jau četru ripu pārsvaru. Vēl pēc piecām minūtēm Haralds Rauls Slišāns pārspēja arī Renāru Kazanovu, samazinot rezultāta starpību. Nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām mājnieki palika mazākumā, un HS Rīga vārtsargu nomainīja ar sesto laukuma spēlētāju. Tas gan viesiem nepalīdzēja - Elviss Želubovskis un Krišs Lipsbergs tukšajos vārtos iemeta divas ripas, un Mogo svinēja uzvaru ar 6:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 27.novembrī 19:30, Kurbads hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.