HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē uzvar HK Liepāja

Trešdien, 30.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 5:1 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Rūdolfs Maslovskis un Andris Siksnis, vienus - Gatis Gricinskis. Spēle sāka Henrijs Ančs mājnieku un Māris Jučers liepājnieku vārtos. Kaut arī pirmajā trešdaļā viesi uzbruka aktīvāk un pa vārtiem izdarīja vairāk metienus, rezultāts netika atklāts. Otrā perioda sākumā Mārtiņš Oskars Freimanis saņēma noraidījumu par grūšanu apmalē, un Rūdolfs Maslovskis vairākumā izvirzīja Mogo vadībā. Pēc divarpus minūtēm Jučeru pārspēja arī Andris Siksnis, un otrajā pārtraukumā mājnieki devās ar divu ripu pārsvaru. Trešajā trešdaļā jau krietni aktīvāki bija Latvijas čempioni, kas šoreiz atspoguļojās arī uz rezultāta tablo. Vispirms ripu Liepājas vārtos iemeta Gatis Gricinsks, tad savus otros vārtus spēlē guva Maslovskis un Siksnis. Vienīgais, ko iespēja viesi, bija Frenka Razgala gūtie goda vārti. Mogo par oktobra sākumā piedzīvoto minimālo zaudējumu 0:1 Liepājā, revanšējās pārliecinoši – 5:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 12.novembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.