HK Mogo Kontinentālā kausa otrajā spēlē pārliecinoši uzvarBelgradas Crvena Zvezda

Sestdien, 19.oktobrī, HK Mogo Starptautiskās hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas otrajā spēlē pārliecinoši ar 6:1 uzvarēja Belgradas Crvena Zvezda. Mogo labā divus vārtus guva Gatis Gricinskis un Elviss Želubovskis, pa vieniem Kārlis Ozoliņš un Rūidolfs Maslovskis. Mogo jau pēc spēlētām trīsarpus minūtēm izvirzījās vadībā 2:0. Vispirms Gatis Gricinskis precīzi meta virs Crvena Zvezda vārtsarga Arsenija Rankoviča labā pleca un izvirzīja Mogo vadībā. Pēc nepilnām divām minūtēm Kārlis Ozoliņš no labā iemetiena apļa vēlreiz pārspēja Rankoviču, panākot 2:0. Otrajā trešdaļā abi vārti tika gūti pēdējās trijās minūtēs. Vispirms Mateja Popovičs izmantoja labu Andrijas Spanjeviča piespēli no aizvārtes un pārspēja Henriju Anču. Tomēr pēc mazliet vairāk kā minūtes Rūdolfs Maslovskis atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Trešā perioda vidū Elviss Želubovskis Latvijas čempionu labā guva ceturtos vārtus. Spēles izskaņā Rankovičs netika galā ar vēl vienu Gricinska metienu, un Bruno Bakanovs ar precīzu piespēli atrada vārtu priekšā vienu atstāto Želubovski, un Elviss pielika spēlei punktu – Mogo uzvara 6:1. Svētdien 18:30 turnīra izšķirošajā spēlē HK Mogo tiksies ar Ukrainas klubu “Donbass”.