HK Mogo Kontinentālā kausa pirmajā spēlē

Piektdien, 18.oktobrī, HK Mogo Starptautiskās hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas pirmajā spēlē ar 5:3 uzvarēja Rumānijas klubu Brasovas Corona. Mogo labā divus vārtus guva Gatis Gricinskis un pa vieniem Edgars Kurmis, Gatis Gricinskis un Andris Siksnis. Savu otro Kontinentālā kausa izcīņu HK Mogo sāka ar Renāru Kazanovu vārtos, savukārt Rumānijas čempioni savu vārtu drošību uzticēja Patrikam Polcam. Mogo hokejisti vadībā izvirzījās spēles 16.minūtē pēc Vladimira Mamonova metiena. Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Polcu pārspēja arī Edgars Kurmis un pirmajā pārtraukumā Latvijas čempioni devās ar divu vārtu pārsvaru. Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – Gatis Gricinskis panāca jau 3:0 Mogo labā. Krietni rezultatīvāka bija trešā trešdaļa. Vispirms Gergo Biro iemeta pirmo ripu arī Kazanova sargātajos vārtos, samazinot rezultāta starpību. Nepagāja pat pilnas divas minūtes, kad Gricinskis ar metienu gar vārtu kreiso stabu atjaunoja trīs ripu pārsvaru. Pavlo Borisenko ar šķīlienu no zilās līnijas guva otros vārtus Corona labā. Vēl pēc divām minūtēm Kazanovam neizdevās piespiest ripu pie ledus pēc Gergo Biro metiena, un Kodijs Faulijs Mogo pārsvaru samazināja līdz minimumam. Rumāņu cerības panākt neizšķirtu gaisināja Otto Biro noraidījums. Vairākuma pašās beigās Andris Siksnis bija veiklākais Corona vārtu priekšā, un Polca atvairīto ripu meta vārtos, kas ļāva Mogo izcīnīt uzvaru 5:3. Sestdien 14:30 HK Mogo tiksies ar Belgradas “Crvena Zvezda” no Serbijas, un svētdien 18:30, turnīra pēdējā dienā, ar Ukrainas klubu “Donbass”.