HK Mogo pirms Kontinentālā kausa spēlēmpārliecinoši uzvar HK Zemgale LLU

Sestdien, 12.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma pārliecinoši ar 7:1 uzvarēja HK Zemgale LLU hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Juris Ziemiņš, pa vieniem Rūdolfs Maslovskis, Andris Siksnis, Ņikita Koļesņikovs, Edgars Kurmis un Kārlis Gustavs Logins. Spēle sākās ar Renāru Kazanovu Mogo vārtos un Reini Petku mājnieku cietoksnī. Viesi vadībā izvirzījās pēc Rūdolfa Maslovska metiena 8.minūtē. Jau pēc 25 sekundēm Andris Siksnis jelgavnieku vārtos iemeta vēl vienu ripu, un Petkus vietu vārtos ieņēma Rihards Cimermanis. Mogo hokejistiem gan vajadzēja mazāk par trim minūtēm, lai pārspētu arī viņu – precīzi pa vārtiem meta Ņikita Koļesņikovs. Otro trešdaļu viesi iesāka vairākumā un jau pēc 20 sekundēm Juris Ziemiņš skaitlisko pārsvaru realizēja, panākot 4:0. Pēc trim minūtēm Ziemiņš guva arī piektos vārtus, bet Sebastians Janda pārspēja arī Kazanovu un samazināja rezaultāta starpību. Trešajā periodā Edgars Kurmis un Kārlis Gustavs Logins guva vēl divus vārtus, kas ļāva Mogo svinēt uzvaru 7:1. Nākamās spēles HK Mogo aizvadīs IIHF Kontintālā kausa izcīņā, kur Kijevas piepilsētā Brovaros 18, 19. un 20.oktobrī tiksies ar Brasovas “Corona” no Rumānijas, Belgradas “Crvena Zvezda” no Serbijas un Ukrainas klubu “Donbass”.