HK Mogo piedzīvo zaudējumu mačā ar HS Rīga

Trešdien, 25.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā savā laukumā ar 0:2 zaudēja HS Rīga hokejistiem. Abu komandu vārtsargi Henrijs Ančs un Ričards Francis Puče savus pienākumus nevainojumi veica spēles pirmās 40 minūtes. Turklāt īpaši jāuzteic Puče, kurš tika galā ar 42 Mogo hokejistu metieniem. Pirmie rezultātu atklāja viesi - 46.minūtē Anču pārspēja Kaspars Ziemiņš. Mogo hokejisti turpināja daudz mest pa pretinieka vārtiem, tomēr Puče bija nepārspējams. Mača priekšpēdējā minūtē Anča vietā nāca laukuma spēlētājs. Šo situāciju labāk izmantoja viesi - Kaspars Ziemiņš iemeta ripu tukšajos vārtos, un HS Rīga izcīnīja uzvaru ar 2:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 25.septembrī 17:00, izbraukumā tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.