HK Mogo savā laukumā uzvar Prizma/IHS

Trešdien, 18.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Prizma/IHS hokejistus. Mogo labā vārtus guva Gatis Gricinskis, Rūdolfs Maslovskis, Ņikita Koļesņikovs un Krišs Lipsbergs. Spēles pirmajās desmit minūtes vārtsargi Renārs Kazanovs un Niklāvs Rauza nosargāja savus cietokšņus neskartus. Līdz Gata Gricinska metiens 11.minūtē ļāva Mogo izvirzīties vadībā. Trešdaļas izskaņā Rūdolfs Maslovskis Rauzu pārspēja otro reizi un pirmajā pārtraukumā mājnieki devās ar divu ripu pārsvaru. Otrajā periodā Ņikita Koļesņikovs panāca jau 3:0 Mogo labā. Un vienīgi mača 35.minūtē Armanda Bērziņam izdevās pārspēt arī Kazanovu, samazinot rezultāta starpību. Trešās trešdaļas vidū Kristaps Riekstiņš viesu labā guva otros vārtus un līdz minimumam samazināja Mogo pārsvaru. 54.minūtē Vladimirs Mamonovs nopelnīja 2 minūšu noraidījumu par pretinieka turēšanu. Tas gan viesiem šoreiz nepalīdzēja – Krišs Lipsbergs jau pēc 29 sekundēm guva vārtus mazākumā, atjaunojot divu ripu pārsvaru. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 25.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.