top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma mačā uzvar HK Liepāja

Trešdien, 11.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma mačā ar 6:2 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Ņikita Koļesņikovs, pa vieniem Juris Ziemiņš, Andris Siksnis, Krišs Lipsbergs un Elviss Želubovskis. Mogo hokejistiem spēles sākums Liepājā izvērtās veiksmīgs – jau ceturtajā minūtē mājnieku vārtsargu Kristapu Nazarovu pārspēja Ņikita Koļesņikovs. Vēl pēc astoņām minūtēm Juris Ziemiņš palielināja pārsvaru, un pirmajā pārtraukumā Mogo devās esot vadībā 2:0. Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās līdz brīdim, kad 2 minūšu noraidījumu par bloķēšanu saņēma mājnieku aizsargs Ralfs Grīnbergs, un skaitlisko vairākumu realizēja Andris Siksnis. Perioda pēdējā minūtē Frenks Razgals pārspēja arī viesu vārtsargu Renāru Kazanovu, samazinot rezultāta starpību. Ceturtos vārtus Mogo guva jau trešajā trešdaļā, izmantojot lielo vairākumu, kad otros vārtus mačā guva Koļesņikovs. Arī spēles turpinājumā abu komandu hokejisti saņēma vairākus noraidījumus, tajā skaitā par rupjību, un kārtējā vairākumā Bruno Zabis guva otros vārtus liepājnieku labā. Mača pēdējā minūtēs Krišs Lipsbergs un Elviss Želubovskis Nazarovu pārspēja vēl divas reizes, un Mogo svinēja uzvaru ar 6:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 14.septembrī 13:00, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Olimp hokejistiem.