top of page

HK Mogo pagarinājumā uzvar HK Kurbads un finālsērijā atkal izvirzās vadībā

Piektdien, 29.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas piektajā spēlē savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 uzvarēja HK Kurbads, visā sērijā atkal izvirzoties vadībā 3-2. Mogo labā divus vārtus guva Juris Ziemiņš, pa reizi precīzi meta Gatis Gricinskis un Deivids Sarkanis. Jau spēles pirmajās minūtēs Kurbads hokejisti nopelnīja divus noraidījumus. Otrā vairākuma beigās Deivids Sarkanis izdarīja teicamu piespēli uz vārtu priekšu un Juris Ziemiņš ar precīzu metienu izvirzīja mājkniekus vadībā. Otrās trešdaļas vidū Gatis Gricinskis no vārtu priekšas otro reizi pārspēja Uldi Čalpu, palielinot Mogo pārsvaru. Pēc četrām minūtēm Mārtiņš Oskars Freimanis samazināja rezultāta starpību. Trešā perioda sākumā Juris Upītis saņēma labu piespēli no Jāņa Sprukta un ar precīzu metienu panāca neizšķirtu. Trešdaļas vidū pēc neveiksmīga rikošeta Kurbads izvirzījās vadībā. Pēc Mārtiņa Poreja metiena no zilās līnijas, ripa, atsitusies pret Andreju Lavrenovu, iekūleņoja vārtos. Atlikušajās minūtēs mājnieki izmantoja vairākumu un izlīdzināja rezultātu – Čalpas vārtos ripu iemeta Deivids Sarkanis. Šoreiz spēles uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā. Jau pirmajā minūtē Sarkanis apslidoja Kurbads vārtus un teicami piespēlēja Ziemiņam, kurš apsteidza Mārtiņu Cipuli un precīzi meta ripu viesu vārtos – Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:3 un atkal izvirzījās vadībā arī visā sērijā 3-2. Latvijas čempionāta finālsērijas sesto spēli HK Mogo un HK Kurbads aizvadīs svētdien, 31.martā, 19:40 Kurbads Ledus hallē.