top of page

Saulietis gūst četrus vārtus, Ančs un Kazanovs paliek 'sausā' pārliecinošā Mogo uzvarā

Piektdien, 8.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē ar 7:0 pārliecinoši uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā četrus vārtus guva Kaspars Saulietis, pa vieniem Rihards Marenis, Gatis Gricinskis un Juris Ziemiņš. Henrijs Ančs un Renārs Kazanovs mājnieku vārtos atvairīja visus 14 pretinieka metienus. Spēles pirmajās desmit minūtēs Kaspars Saulietis iepriecināja Mogo līdzjutējus, Jāņa Auziņa vārtos iemetot divas ripas. Drīz pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem viesi nopelnīja divus noraidījumus, un lielo vairākumu realizēja Rihards Marenis. Otrajā trešdaļā Saulietis guva savus trešos vārtus un Gatis Gricinskis Auziņu pārspēja arī mazākumā. Trešajā periodā mājniekiem pārsvaru izdevās vēl vairāk palielināt - precīzi pa viesu vārtiem meta Juris Ziemiņš un Saulietis, gūstot savus ceturtos vārtus! Trešdaļas vidū Henrija Anča vietu vārtos ieņēma Renārs Kazanovs, kurš arī atlikušajās desmit minūtēs neļāva nevienai ripai ielidot mājnieku vārtos. Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:0, pusfināla sērijā izvirzoties vadībā 2-0. Ančs un Kazanovs mājnieku vārtos atvairīja visus 14 Prizma hokejistu metienus. Latvijas čempionāta pusfināla sērijas trešo spēli HK Mogo un HK Prizma aizvadīs svētdien, 10.martā, 14:15 Volvo hallē.