HK Mogo Latvijas čempionāta pusfinālu pret HK Prizma sāk ar uzvaru

Trešdien, 6.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā spēlē savā laukumā ar 4:3 zvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Rihards Marenis, pa vieniem Elviss Želubovskis un Andris Siksnis. Spēles trešajā minūtē pirmie vadībā izvirzījās viesi - Henriju Anču pārspēja Prizma uzbrucējs Ēriks Bisenieks. Tikai mazliet vairāk par minūti vajadzēja Rihardam Marenim, kurš pēc sezonas lielākās daļas pavadīšanas Rīgas Dinamo sastāvā ir atriezies Mogo rindās, lai vairākumā izlīdzinātu rezultātu. Perioda izskaņā Elviss Želubovskis ar precīzu metienu jau vadībā izvirzīja mājniekus. Otrās trešdaļas vidū Andris Siksnis Jāņa Auziņa vārtos iemeta trešo ripu, bet Kristaps Riekstiņš samazināja rezultāta starpību. Līdzīgi notikumu risinājās trešā perioda vidū - Marenis vēlreiz pārspēja Auziņu, tomēr pēc 76 sekundēm pēc Riekstiņa metiena Ančs trešo reizi izņēma ripu no Mogo vārtiem. Četras minūtes līdz trešdaļas beigām mājnieki palika mazākumā pēc Agra Saviela noteikumu pārkāpuma un pēdējā minūtē abpusējo noraidījumu saņēma Rūdolfs Maslovskis un Edijs Brahmanis, kurš papildus tika pie 10 minūšu disciplinārā soda. Viesi divas reizes vārtsarga Auziņa vietā sūtīja laukuma spēlētāju, tomēr ceturtos vārtus Prizma hokejistiem neizdevās iemest, un Mogo izcīnīja uzvaru 4:3, sērijā izvirzoties vadībā 1-0. Latvijas čempionāta pusfināla sērijas otro spēli HK Mogo un HK Prizma aizvadīs piektdien, 8.martā, 19:15 Mogo hallē.