HK Mogo regulāro sezonu noslēdz ar uzvaru pār HS Rīga

Sestdien, 2.martā, HK Mogo savā pēdējā Latvijas čempionāta regulārās sezonas spēlē izbraukumā ar 6:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem Kaspars Saulietis, Krišs Lipsbergs, Kaspars Alekss Krustiņš un Elviss Želubovskis. Spēles pirmajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti - vairākumā mājnieku vārtsargu Artūru Šilovu pārspēja Rūdolfs Maslovskis. Otrā perioda pirmajā minūtē Maslovskis guva otros vārtus. Trešdaļas izskaņā Kaspars Sauliteis panāca 3:0, bet Raimonds Mikus Vītoliņš iemeta ripu arī Henrija Anča vārtos, rezultāta starpību atkal samazinot. Trešā perioda pirmajā pusē Krišs Lipsbergs, Kaspars Alekss Krustiņš un Elviss Želubovskis viesu labā guva vēl trīs vārtus. Kristapam Skrastiņam vēl reizi izdevās pārspēt arī Anču, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:2. Līdz ar izcīnīto uzvaru Mogo Latvijas čempionāta regulāro sezonu noslēdza pārliecinošā pirmajā vietā. 6.martā Mogo hokejistiem paredzēta pirmā izslēgšanas turnīra spēle, kurā jātiekas ar 4.vietas īpašniekiem HK Prizma.