HK Mogo uzvar HK Zemgale/LLU

Trešdien, 23.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:2 uzvarēja turnīra trešās vietas īpašniekus HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Deivids Sarkanis, Bruno Bakanovs un Vladimirs Mamonovs. Jau spēles 2.minūtē Vladislavs Adeļsons pārspēja Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu un izvirzīja viesus vadībā. Mājniekiem līdz pirmajam vārtu guvumam vajadzēja gaidīt vairāk kā pusstundu, taču tad mazliet vairāk kā minūtes laikā Deivids Sarkanis un Bruno Bakanovs Riharda Cimermaņa vārtos iemeta divas ripas, vadībā izvirzot Mogo. 9 sekundes līdz otrā perioda beigām Vladimirs Mamonovs mājnieku labā guva vēl vienus vārtus. Trešajā trešdaļā Adeļsons vēl reizi pārspēja Kazanovu, tomēr izlīdzināt rezultātu viesiem neizdevās un Mogo svinēja uzvaru ar 3:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, sestdien, 26.janvārī 17:00, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.