HK Mogo sagrauj LČ pastarīšus HK Lido

Sestdien, 22.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 11:1 sagrāva HK Lido komandu. Mogo labā četrus vārtus guva Jānis Ozoliņš, pa vieniem Deivids Sarkanis, Elviss Želubovskis, Rūdolfs Maslovskis, Andris Siksnis, Jānis Bullītis, Vladimirs Mamonovs un Gatis Gricinskis. Latvijas čempionāta šobrīd vājākās komandas vārtus Mogo hokejistiem neizdevās atslēgt desmit minūtes. Toties spēles 12.minūtē, kad uz sodīto soliņa atradās Ronalds Cinks, Jānis Ozoliņš mazākumā pārspēja Lido vārtsargu Antonu Naumovu. Perioda izskaņā vēlreiz Ozoliņš un Deivids Sarkanis Lido vārtos iemeta vēl 2 ripas. Otrajā trešdaļā pēc Elvisa Želubovska, Rūdolfa Maslovska, Andra Sikšņa un Jāņa Bullīša metieniem Mogo panāca jau 7:0 savā labā. Turklāt pēc Maslovska vārtiem Naumova vietā Lido vārtos stājās Kārlis Reinis Riba. Trešā perioda sākumā Igors Maloļetkins pārspēja arī Henriju Anču, gūstot vienīgos vārtus Lido labā. Uz zaudētajiem vārtiem Mogo atbildēja ar Vladimira Mamonova, Gata Gricinska un vēl diviem precīziem Jāņa Ozoliņa metieniem, svinot uzvaru ar 11:1. Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts četrus vārtus guvušais Jānis Ozoliņš, Lido komandā - Igors Lobovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs jau 2019.gadā, sestdien, 5.janvārī 13:00, tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.