top of page

HK Mogo izbraukuma mačā uzvar HK Zemgale/LLU

Sestdien, 22.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē svinēja otro pārliecinošo sauso uzvaru pēc kārtas, šoreiz ar ar 5:0 uzvarot HK Zemgale/LLU. Mogo labā divus vārtus guva Juris Ziemiņš, pa vieniem Rūdolfs Maslovskis, Vladimirs Mamonovs un Jānis Ozoliņš. HK Mogo sestdien izdevās pārliecinoši revanšēties jelgavniekiem par zaudējumu pagājušās sezonas Latvijas čempionāta pusfinālā. Turklāt Mogo otro maču pēc kārtas atstāja savu vārtus neskartus. Trešdien spēlē pret HS Rīga teicami vārtus sargāja Renārs Kazanovs, sestdien visus jelgavnieku metienus atvairīja Henrijs Ančs. Tik viegli neklājās Reinim Petkum Zemgale/LLU vārtos. Spēles pirmajās 10 minūtēs viņu pārspēja Rūdolfs Maslovskis un Vladimirs Mamonovs. Otrā perioda beigās Juris Ziemiņš mazākumā guva trešos vārtus, bet pašas trešās trešdaļas sākumā Ziemiņš ceturto reizi pārspēja Petku. Punktus spēlei pielika Jānis Ozoliņš, Mogo hokejistiem svinot uzvaru ar 5:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 26.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.