HK Mogo zaudē Zemgale/LLU Latvijas čempionāta sestajā pusfināla spēlē un visā sērijā

Otrdien, 6.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta sestajā pusfināla spēlē izbraukumā ar 2:5 zaudēja HK Zemgale/LLU hokejistiem, visā sērijā piekāpjoties ar 2-4. Mogo labā vārtus guva Edgars Kurmis un Rūdolfs Prūsis. Gandrīz pilnas divas trešdaļas abu komandu vārtsargi Renārs Kazanovs un Reinis Petkus atstāja savu vārtus neskartus. Un vien spēles 38.minūtē mājnieku uzbrucējs Ivans Ribčiks pārspēja Kazanovu un izvirzīja Zemgale/LLU vadībā 1:0. Krietni rezultatīvāks izvērtās trešais periods. Edgars Kurmis 43.minūtē izlīdzināja rezultātu 1:1. Neizšķirts uz tablo noturējās vien 20 sekundes - Artjoms Ogorodņikovs atkal izvirzīja vadībā jelgavniekus, bet vēl pēc divarpus minūtēm Kristaps Legzdiņš vairākumā panāca 3:1 mājnieku labā. Trešdaļas vidū Petku pārspēja Rūdolfs Prūsis, samazinot rezultāta starpību 2:3. Izšķirošie notikumu risinājās pēc nepilnas minūte, kad par grūšanu mugurā Prūsis saņēma 5+20 minūšu noraidījumu. Vairākumā Vladislavs Adeļsons panāca 4:2, un brīdī, kad Kazanovs bija devis vietu sestajam laukuma spēlētājam, Kristaps Jākobsons guva jelgavnieku piektos vārtus. Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 5:2 un visā sērijā bija pārāki ar 4-2. Finālā jelgavnieki tiksies ar Kurbads hokejistiem.