HK Mogo Latvijas čempionāta trešajā pusfināla spēlē ar 3:1 uzvar HK Zemgale/LLU hokejistus

Trešdien, 28.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta trešajā pusfināla spēlē izbraukumā ar 3:1 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Andris Siksnis, Dmitrijs Moņja un Vladimirs Mamonovs. Pusfinālā sērijā vadībā ar 2-1 joprojām ir Zemgale/LLU. Pēc divām neveiksmīgām spēlēm savā laukumā, izbraukumā Mogo jau pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 2:0. Perioda otrajā pusē divu minūšu laikā jelgavnieku vārstargu Reini Petku pārspēja Andris Siksnis un Dmitrijs Moņja. Otrajā periodā mājniekiem izdevās pārspēt arī Henriju Anču - rezultāta starpību samazināja Lauris Rancevs. Trešdaļas izskaņā skaitlisko vairākumu realizēja Vladimirs Mamonovs, gūstot rīdzinieku trešos vārtus. Neskatoties uz daudziem noraidījumiem līdz pat spēles pēdējai minūtei, rezultāts vairāk nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:1, samazinot Zemgale/LLU pārsvaru sērijas kopvērtējumā 1-2. Pusfināla sērijas ceturtā spēle notiks ceturtdien, 1.martā 19:30, Zemgale/LLU laukumā. Sērija risināsies līdz četrām uzvarām.