HK Mogo Latvijas čempionāta ceturtajā pusfināla spēlē ar 6:4 uzvar HK Zemgale/LLU hokejistus

Ceturtdien, 1.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta ceturtajā pusfināla spēlē izbraukumā ar 6:4 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Rūdolfs Prūsis, Mārtiņš Jakovļevs, Dmitrijs Moņja, Rustams Begovs un Juris Ziemiņš. Mogo izlīdzināja rezultātu pusfināla sērijā 2-2. Sērijas ceturtajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās mājnieki - mača septītajā minūtē Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja Krišs Grundmanis. Jelgavnieki priecāties gan varēja tikai minūti - Elviss Želubovskis iemeta ripu arī Riharda Cimermaņa vārtos, panākot neizšķirtu 1:1. Otrajā trešdaļā Zemgale/LLU hokejisti guva divus vārtus. Vispirms precīzi meta Kristaps Millers un perioda izskaņā arī Artūrs Āboliņš, izvirzot mājniekus vadībā 3:1. Mogo hokejisti spīdoši nospēlēja trešās trešdaļas vidū, kad sešu minūšu laikā guva piecus vārtus. Vispirms Rūdolfs Prūsis samazināja rezultāta starpību, Mārtiņš Jakovļevs izlīdzināja rezultātu un Dmitrijs Moņja, Rustams Begovs, Juris Ziemiņš panāca 6:3 Mogo labā. Vēl vienu ripu viesu vārtos iemeta Ričards Bernhards, bet ar to arī viss beidzās - Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:4 un panāca izlīdzinājumu pusfināla sērijā 2-2. Pusfināla sērijas piektā spēle paredzēta svētdien 4.martā Mogo hallē. Sērija risināsies līdz četrām uzvarām.