top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē ar 2:10 zaudē HK Zemgale/LLU hokejistiem

Sestdien, 24.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē savā laukumā ar 2:10 zaudēja HK Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Agris Saviels un Rustams Begovs. Latvijas čempionāta regulārās sezonas uzvarētāju HK Mogo vārtos stājās Henrijs Ančs. HK Zemgale/LLU, kas regulāro sezonu pabeidza 4.vietā, savu vārtu drošību uzticēja Reinim Petkum. Spēles trešajā minūtē jelgavnieki izvirzījās vadībā - precīzs metiens izdevās Valentīnam Feoktistovam. Otrās trešdaļas sākumā Ivans Ribčiks un Ričards Bernhards Anča vārtos iemeta vēl divas ripas, un viņa vietu Mogo vārtos ieņēma Renārs Kazanovs. Viesiem vajadzēja tikai pusotru minūti, lai pārspētu arī Renāru. Pēc Kristapa Millera metiena Zemgale/LLU panāca 4:0 savā labā, bet pēc septiņām minūtēm Olafs Aploks guva jelgavnieku piektos vārtus. Trešajā trešdaļā vietu Mogo vārtos atkal ieņēma Ančs, bet pirmajās piecās minūtēs Ribčiks, Feoktistovs un Aploks iemeta vēl trīs vārtus, un mājnieku vārtos atgriezās Kazanovs. Atlikušajā laikā pa precīzam metienam izdarīja Ribčiks un Lauris Rancevs, bet Mogo labā divus vārtus guva Agris Saviels un Rustams Begovs. Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 10:2, sērijā izvirzoties vadībā 1-0. Jau svētdien, 25.februārī 13:30, HK Mogo savā Mogo hallē ar HK Zemgale/LLU aizvadīs otro pusfināla sērijas spēli.