HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 4:2 uzvar HK Prizma hokejistu

Sestdien, 3.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 4:2 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Andris Siksnis, pa vieniem Elviss Želubovskis un Miks Lipsbergs. Pirmie vadībā izvirzījās laukuma saimnieki HK Prizma hokejisti - pirmās trešdaļas 7.minūtē Antons Minajevs pārspēja Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu, panākot 1:0. Otrajā periodā Elviss Želubovskis vispirms izlīdzināja rezultātu, un vēlāk Andris Siksnis un Miks Lipsbergs Kārļa Zakrevska vārtos iemeta vēl divas ripas. Piecas minūtes līdz trešās trešdaļas beigām Miķelis Freimanis guva otros vārtus Prizma labā, samazinot rezultāta starpību līdz 2:3. Kad spēlēt bija atlicis mazāk par divām minūtēm, Zakrevski nomainīja sestais laukuma spēlētājs. Tas gan mājniekiem veiksmi nenesa - Siksnis iemeta ripu tukšos vārtos un Mogo svinēja uzvaru ar 4:2. Abās komandā par labākajiem spēlētājiem tika atzīti uzbrucēji - Mogo rindās Andris Siksnis, Prizma - Antons Minajevs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 6.februārī 19:30, Arēnā Rīga Latvijas kausa finālā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.