HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 8:1 pārliecinoši pārspēj HK Zemgale/LLU hokejistus

Trešdien, 31.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 8:1 pārliecinoši pārspēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Dmitrijs Moņja, Raimonds Vilkoits un Vladimirs Mamonovs, pa vieniem Miks Lipsbergs un Jānis Bullītis. Lai izvirzītos vadībā, Mogo hokejistiem vajadzēja mazliet vairāk kā 10 minūtes. 2 minūšu noraidījumu par klupināšanu saņēma jelgavnieku uzbrucējs Olafs Aploks, un vairākumā vārtus guva Miks Lipsbergs. Pirmajā trešdaļā viesu vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja arī Dmitrijs Moņja un Raimonds Vilkoits, panākot trīs vārtu pārsvaru. Otraš trešdaļas pašā sākumā viesi samazināja rezultāta starpību - Mogo vārtos ripu iemeta Ivans Ribčiks. Pēc nepilnām divām minūtēm Jānis Bullītis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, un vēl pēc desmit minūtēm Vladimirs Mamonovs realizēja divu vīru pārsvaru - 5:1 Mogo labā. Trešajā periodā Vilkoits, Moņja un Mamonovs jelgavnieku vārtos iemet vēl trīs ripas, un Mogo izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 8:1. Abās komandā par labākajiem spēlētājiem tika atzīti uzbrucēji - Mogo rindās Vladimirs Mamonovs, Zemgale/LLU - Ivans Ribčiks. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 3.februārī 13:00, izbraukumā tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.