top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:3 uzvar HK Liepāja/Optibet hokejistus

Sestdien, 27.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 4:3 uzvarēja HK Liepāja/Optibet hokejistus. Mogo labā vārtus guva Andris Siksnis, Rustams Begovs, Krists Apsītis un Miks Lipsbergs. Divās iepriekšējās spēlēs ar HK Kurbads, Mogo vārtus sargāja Henrijs Ančs, savukārt mačā ar liepājniekiem vārtu drošība tika uzticēta Renāram Kazanovam, bet viesu vārtos stājās Vadims Miščuks. Pirmajā periodā veiksmīgāk darbojās mājnieki - pēc Andra Sikšņa un Rustama Begova metieniem Mogo izvirzījās vadībā 2:0. Otrajā trešdaļā viens precīzs metiens arī Krista Apsīša kontā, kas mājniekiem ļāva panākt jau trīs vārtu pārsvaru. Turpmākajās 12 minūtēs Liepāja/Optibet prata panākt neizšķirtu. Vispirms Bruno Zabis vairākumā guva viesu pirmos vārtus, bet perioda beigās Kazanovu pārspēja arī Aleksandrs Novikovs un Roberts Štelmahers. Trešā perioda vidū Miks Lipsbergs vēlreiz vadībā izvirzīja mājniekus. Atlikušajās 10 minūtēs Mogo hokejisti izturēja sešas minūtes mazākumā un Miščuka nomainīšanu pret laukuma spēlētāju, izcīnot uzvaru ar 4:3. Mogo komandā par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Renārs Kazanovs, Liepāja/Optibet - uzbrucējs Edgars Homjakovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 31.janvārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.