top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:2 uzvar HK Kurbads hokejistus

Sestdien, 20.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 3:2 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā vārtus guva Jānis Ozoliņš, Miks Lipsbergs un Dmitrijs Moņja. Pirmie trīs vārti spēlē tika gūti spēlējot nevienādos sastāvos. Sākumā gan izcēlās mazākumā spēlējošie hokejisti. 2 minūšu sodu par grūšanu apmalē izcieta Elviss Želubovskis, kad Jānim Ozoliņam izdevās pārspēt Kurbada vārtsargu Uldi Čalpu. Otrā perioda sākumā vārtus mazākumā guva arī viesi - Mārtiņš Cipulis iemeta ripu Henrija Anča vārtos. Pēc nepilnas minūtes Kurbads nopelnīja vēl vienu noraidījumu un lielo vairākumu realizēja Miks Lipsbergs, izvirzot Mogo vadībā 2:1. Trešdaļas vidū tika gūti arī pirmie vārti vienādos sastāvos - viesu uzbrucējs Juris Štāls panāca neizšķirtu 2:2. Trešajā periodā uzvaras vārtus Mogo labā guva Dmitrijs Moņja. Spēles beigās viesi vēl mainīja Čalpu pret laukuma spēlētāju, Želubovskis un Renārs Valters pēdējās minūtēs vēl saķērās un abi nopelnīja pa 2+10 minūšu noraidījumiem, tomēr rezultāts vairs nemainījās - Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Mogo komandā par labāko spēlētāju tika atzīts uzbrucējs Dmitrijs Moņja, Kurbads - uzbrucējs Mārtiņš Cipulis. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 24.janvārī 19:15, izbraukumā otro reizi piecu dienu laikā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.