HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 10:4 uzvar HS Rīga hokejistus

Trešdien, 17.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 10:4 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Andris Siksnis, pa vieniem - Jānis Ozoliņš, Vladimirs Mamonovs, Ronalds Cinks, Aleksejs Širokovs, Pauls Zvirbulis, Juris Ziemiņš, Agris Saviels un Elviss Želubovskis. Jaunie HS Rīga hokejisti pret Latvijas čempionāta līderiem cienījami turējās līdz pat otrās trešdaļas vidum, kad viesi atradās vadībā ar 4:3. Mājniekiem vārtus bija guvuši Jānis Ozoliņš, Vladimirs Mamonovs un Ronalds Cinks, viesiem - Vladislavs Koniševs, Aleksandrs Visockis, Dāvids Krūmiņš un Bruno Bakanovs. Spēles vidū Henrija Anča vietu Mogo vārtos ieņēma Nikolajs Žurkovs, un, kā izrādījās vēlāk, viņu HS Rīga hokejistiem pārspēt neizdevās. Savukārt Mogo hokejisti Andris Siksnis, Aleksejs Širokovs, Pauls Zvirbulis un Juris Ziemiņš vēl otrās trešdaļas otrajā pusē četras reizes pārspēja pretinieku vārtsargu Deniju Romanovski, panākot 7:4 mājnieku labā. Trešajā trešdaļā Siksnis, Agris Saviels un Elviss Želubovskis guva vēl trīs vārtus, un Mogo svinēja uzvaru ar 10:4. Mogo komandā par labāko spēlētāju tika atzīts aizsargs Agris Saviels, Rīga - uzbrucējs Dāvids Krūmiņš. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 20.janvārī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.