HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:1 uzvar HK Prizma

Trešdien, 29.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:1 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva guva Vladimirs Mamonovs un Rustams Begovs, vienus - Juris Ziemiņš. Pirmie vārti tika gūti spēles 9.minūtē, kad Vladimirs Mamonovs vairākumā pārspēja HK Prizma vārtsargu Kārli Zakrevski. Vairākumu mājnieki nopelnīja arī otrās trešdaļas sākumā, tomēr šoreiz Valerijam Vorožcovam mazākumā izdevās iemest ripu Renāra Kazanova sargātajos vārtos. Mogo gan vajadzēja tikai 39 sekundes, lai pēc Jura Ziemiņa metiena atkal izvirzītos vadībā. Vēl pēc septiņām minūtēm Rustams Begovs vēl reizi pārspēja Zakrevski - jau 3:1 Mogo labā. Trešajā periodā vēl pa vieniem vārtiem guva Begovs un Mamonovs, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:1. Par labāko hokejistiem Mogo komandā tika atzīts Rustams Begovs, Prizma vienībā - Valerijs Vorožcovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 2.decembrī 13:00, izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.