HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:1 uzvar HS Rīga hokejistus

Sestdien, 4.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 4:1 uzvarēja HS Rīga. Mogo labā divus vārtus guva Krišs Lipsbergs, pa vieniem - Jānis Ozoliņš un Elviss Želubovskis. Mājniekiem HS Rīga hokejistiem veiksmīgs izvērtās pats spēles sākums. Jau otrajā minūtē Sergejs Piskunovs pārspēja Henriju Anču un izvirzīja savu komandu vadībā. Tomēr jau pēc nepilnām divām minūtēm Jānis Ozoliņš panāca izlīdzinājumu - 1:1. Otrajā periodā Krišs Lipsbergs izmantoja skaitlisko vairākumu un panāca 2:1 Mogo labā. Trešās trešdaļas pašā sākumā viesi ieguva izdevību spēlēt 5 pret 3. Piecas sekundes pirms otrā perioda beigām Māris Ļeščovs tika noraidīts par turēšanu ar nūju, bet vēl pirms trešās trešdaļas sākšanās HS saņēma noraidījumu par spēles laika vilcināšanu. Lielajā vairākumā otrais precīzais metiens šajā spēlē izdevās Krišam Lipsbergam, kurš panāca divu vārtu pārsvaru. Punktu spēlei pēdējā minūtē pielika Elviss Želubovskis, kurš meta ripu tukšajos pretinieku vārtos - vārtsargu Deniju Romanovski bija nomainījis sestais laukuma spēlētājs - un HK Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:1 Uzvarētējiem par labāko hokejistu tika atzīts Krišs Lipsbergs, mājniekiem - Kristaps Jākobsons. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 22.novembrī 19:15, Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja/Optibet hokejistiem.