HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:4 piekāpjas HK Liepāja/Optibet

Trešdien, 25.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:4 piekāpās HK Liepāja/Optibet. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Juris Ziemiņš un Rustams Begovs. Mogo hokejistiem jau spēles ceturtajā minūtē izdevās izvirzīties vadībā - Elviss Želubovskis pārspēja viesu vārtsargu Vadimu Miščuku. Liepājniekus gan tas nesamulsināja - četru minūšu laikā Aleksandrs Novikovs un divreiz Valters Freijs pārspēja Henriju Anču, izvirzot viesus vadībā 3:1. Otrajā trešdaļā pēc Jura Ziemiņa un Rustama Begova gūtajiem vārtiem Mogo panāca neizšķirtu 3:3. Tomēr pēdējo vārdu šajā spēlē teica liepājnieki. Trešā perioda sākumā Iļja Makarovs viesu labā guva ceturtos vārtus, kas izrādījās uzvaras vērti - Liepāja/Optibet izcīnīja uzvaru ar 4:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 28.oktobrī 16:00, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.