HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:9 zaudē HK Liepāja/Optibet

Sestdien, 16.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:9 zaudēja HK Liepāja/Optibet hokejistiem. Divus vārtus Mogo labā guva Juris Ziemiņš, pa vieniem Jānis Bullītis, Ronalds Cinks un Rustams Begovs. Izcilu pirmo trešdaļu aizvadīja HK Liepāja/Optibet uzbrucējs Romāns Ņekļudovs, kurš trīs reizes pārspēja Mogo vārtsargu Henriju Anču. Viņa vietu, sākoties otrajam periodam, ieņēma Renārs Kazanovs. Robertam Mamčicam izdevās pārspēt arī Kazanovu, tomēr Jānis Bullītis, Ronalds Cinks un Juris Ziemiņš iemeta trīs ripas arī Naura Maža sargatajos vārtos un pēc divām trešdaļā mājniekim vairs tikai minimāls pārsvars 4:3. Trešajā periodā uz liepājnieku pieciem precīzajiem metieniem Mogo atbildēja ar diviem Ziemiņa un Rustam Begova gūtajiem vārtiem, un Liepāja/Optibet izcīnīja uzvaru ar 9:5. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs 20.septembrī, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.