top of page

Latvijas čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē uzvaru izcīna Kurbads

Trešdien, 29.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā izbraukumā ar 4:7 piekāpās HK Kurbads hokejistiem, līdz ar to rezultāts visā sērijā kļuva 3-1 Mogo labā. Mogo labā vārtus guva Andrejs Lavrenovs, Edgars Kurmis, Rustams Begovs un Andris Siksnis, Kurbads komandai - divus Rihards Remiņš, pa vieniem Juris Upītis, Jānis Straupe, Toms Bluks, Toms Zeltiņš un Bruno Zabis. Finālsērijas ceturtajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās Kurbads hokejisti. 15.minūtē Jurim Štālam neizdevās metiens, un ripa nonāca pie Jura Upīša, kuram izdevās izslidināt ripu cauri Henrija Anča kājsargiem - 1:0 mājnieku labā. Pašās perioda beigās Rūdolfs Prūsis ar spēka paņēmienu apturēja Štālu, un pēc Edgara Kurmja metiena Andrejs Lavrenovs no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu - 1:1. Otrās trešdaļas sākumā Kurbada uzbrucējs Koba Jass rupji nospēlēja pret Danielu Riekstiņu, saņemot 5+20 minūšu noraidījumu, bet Mogo hokejists bija spiests pamest laukumu uz nestuvēm. Pēc trim minūtēm Kurbads saņēma vēl vienu noraidījumu, tomēr lielo vairākumu viesiem neizdevās realizēt. Vēl vairāk - 2 minūtes nopelnīja Mogo uzbrucējs Vladimirs Mamonovs, un mājnieki pēc Jāņa Straupes metiena prata izvirzīties vadībā 2:1. Perioda vidū jau Kurbads ieguva iespēju spēlēt lielajā vairākumā, un Toms Bluks Mogo vārtos iemeta trešo ripu. Mājnieki savu ofensīvu turpināja - divus vārtus guva Rihards Remiņš, pirmajā reizē pārspējot Henriju Anču, bet otrajā viņa vietu ieņēmušo Renāru Kazanovu. Trešajā trešdaļā Edgars Kurmis, Rustams Begovs un Andris Siksnis trīs vārtus atguva, uz ko Kurbads atbildēja ar precīzu Toma Zeltiņa metienu (pēc kura vietu Mogo vārtos atkal ieņēma Ančs) un Bruno Zabja raidījumu jau tukšos vārtos. Mājnieki izcīnīja uzvaru ar 7:4, tiekot pie pirmā panākuma sērijā, kurā Mogo šobrīd ir vadībā 3:1. Latvijas čempionāta finālsērijas piektā spēle notiks piektdien, 31.martā Mogo hallē.