top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta trešajā pusfināla spēlē ar 3:5 piekāpjas HK Liepāja

Sestdien, 18.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē izbraukumā ar 3:5 piekāpās HK Liepāja hokejistiem, visā sērijā nonākot iedzinējos 1-2. Vārtus Mogo labā guva Ronalds Cinks, Rūdolfs Prūsis un Agris Saviels.

Līdzīgi kā sērijas pirmajos divos mačos, arī šoreiz HK Mogo vārtos stājās Henrijs Ančs, HK Liepāja - Vadims Miščuks. Ja otrajā pusfināla sērijā abi vārtsargi atstāja savus cietokšņus neskartus 60 minūtes, tad šoreiz vārti palika sausi pirmās 26 minūtes. Tomēr nākamo 5 minūšu laikā tika gūti trīs vārti. Vispirms otrā mača uzvaras vārtu autors Egils Kalns izvirzīja mājniekus vadībā 1:0. Vēlāk Ronalds Cinks panāca izlīdzinājumu, bet pēc mazliet vairāk kā minūtes Martins Lavrovs liepājniekiem guva otros vārtus. Sākoties trešajam periodam Anču Mogo vārtos nomainīja Konstantīns Šipunovs, kuru mājniekiem jau pirmajās minūtēs pēc precīziem Māra Mieža un Marka Kaļeiņikova metieniem izdevās pārspēt divas reizes. Mogo uzbrucējs Rūdolfs Prūsis gan vienus vārtus atguva, bet 58.minūtē vēl vienu ripu viesu vārtos iemeta Lavrovs. Mogo vēl paguva izmantot Kaļeinikova noraidījumu - Agris Saviels guva trešos vārtus viesu labā, bet tas arī šoreiz bija viss - HK Liepāja uzvarēja ar 5:2, sērijā izvirzoties vadībā 2-1.

HK Mogo un HK Liepāja pusfināla sērijas ceturtā spēle notiks svētdien, 19.martā 17:00 Liepājā.