HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:1 pārspēj HS Rīga hokejistus

Sestdien, 25.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:1 pārspēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā trīs vārtus guva Rūdolfs Prūsis, pa vieniem Andris Siksnis, Juris Ziemiņš un Andrejs Smirnovs.

Mogo hokejistiem jau pirmajā trešdaļā izdevās trīs reizes pārspēt HS Rīga vārtsargu Deniju Romanovski - divi precīzi metieni Rūdolfa Prūša, viens Andra Sikšņa kontā. Savukārt Henrija Anča sargātajos vārtos vienu ripu iemeta Emīls Potāpovs. Otrajā periodā Prūsis guva savus trešos vārtos, bet piekto ripu HS Rīga vārtos iemeta Juris Ziemiņš. Pirms trešās trešdaļas abas komandas veica vārtsargu maiņu - Anča vietā stājās Konstantīns Šipunovs, Romanovska vietā Normunds Borskovičs. Abi vārtu vīri darbojas ļoti atzīstami - šajā periodā tika gūti tikai vieni vārti. Spēles 52.minūtē Šipunovu pārspēja Andrejs Smirnovs, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:1.

Nākamo maču HK Mogo aizvadīs pirmdien, 27.februārī 19:15 , kad Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē tiksies ar HK Kurbads hokejistiem.