HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:7 izbraukumā piekāpjas HK Liepāja

Sestdien, 11.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:7 piekāpās HK Liepāja hokejistiem. Mogo labā trīs vārtus guva Rustams Begovs, divus - Raimonds Vilkoits un vienus Juris Ziemiņš.

Spēlēs sākums veiksmīgāks izvērtās HK Mogo - pēc Raimonda Vilkoita un Rustama Begova metieniem viesi izvirzījās vadībā 2:0. Pirmās trešdaļas izskaņā Imants Ļeščovs guva arī pirmos vārtus liepājniekiem, samazinot rezultāta starpību. Otrā perioda vidū Renārs Kazanovs savu vietu Mogo vārtos atdeva Henrijam Ančam. Šajā trešdaļā Mogo labā vēl vienus vārtus guva Vilkoits, bet mājniekiem precīzi metieni izdevās Markam Kaļeiņikovam un Kārlim Ozoliņam - 3:3. Pēc pārtraukuma Begovs vadībā izvirzīja Mogo, bet tad trīs vārtus mājniekiem guva Kaļeiņikovs, Māris Miezis un Artūrs Logunovs, panākot jau 6:4 HK Liepāja labā. Jurim Ziemiņam izdevās samazināt rezultāta starpību, bet Māris Diļevka trīsarpus minūtes līdz spēles beigām guva liepājnieku septītos vārtus. Begovs vēlreiz pārspēja mājnieku vārtsargu Tomu Konrādu, Mogo arī paguva nopelnīt vairākumu un nomainīt Anču pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr neizšķirtu izraut neizdevās - HK Liepāja izcīnāja uzvaru ar 7:6. Neskatoties uz zaudējumu, HK Mogo joprojām sagalabā pirmo vietu Latvijas čempionāta tabulā.

Nākamo maču HK Mogo aizvadīs 17.februarī 19:30 Arēnā Rīga, Latvijas kausa finālā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem. Pagājušajā sezonā kausu izcīnīja HK Mogo, finālā ar 4:3 uzvarot tos pašus pretiniekus - HK Kurbads.